26 Cze 2026
Wakacje start! Zakończenie roku w SP 104
Dziś w naszej „Stoczwórce” wybrzmiał ostatni dzwonek! To był rok pełen wyzwań, ale jak powiedziała Pani Dyrektor: „Każdy/a z Was może dziś powiedzieć: dałem/dałam radę!”
Dziękujemy Uczniom za energię, Nauczycielom za pracę, troskę o rozwój każdego dziecka i wsparcie, a Rodzicom za współpracę. Podziękowania należą się także wszystkim wspaniałym Pracownikom administracji i obsługi, dzięki którym wszyscy mogli uczyć się w komfortowych warunkach.
Szczególne uściski przesyłamy naszym Ósmoklasistom – ruszajcie podbijać świat, nie wybierajcie dróg najłatwiejszych – te owszem uskrzydlają, ale to te trudniejsze hartują, kształtują i uczą odwagi. Nie bójcie się marzyć i pamiętajcie cel jest ważny, ale jeszcze ważniejsza jest droga do jego osiągnięcia.
Wszystkim naszym Uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Odpocznijcie od budzików, zeszytów, komputerów i telefonów. Eksplorujcie przyrodę, cieszcie się słońcem, spotkaniami z przyjaciółmi, bliskimi.
Widzimy się we wrześniu z nową energią!