19 Cze 2026
Energylandia - adrenalina na maksa!
19 czerwca uczniowie z kl. 5A , 7A i 8A z opiekunami (p. Gębuś-Rodak i., p. Markiewicz M. i Kurek K.) wybrali się do Energylandii. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego, zacieśnienie więzi rówieśniczych oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Podróż autokarem minęła w wesołej i pełnej oczekiwania atmosferze. Po wejściu na teren parku rozrywki opiekunowie wyznaczyli godziny zbiórki. Uczniowie zostali podzieleni na mniejsze grupy i rozpoczęli korzystanie z licznych atrakcji. Program wycieczki obejmował korzystanie ze wszystkich dostępnych stref parku. Największą popularnością wśród uczniów cieszyły się potężne kolejki górskie, jak Hyperion, Zadra, Bumerang czy Formuła, które dostarczyły niezapomnianych emocji i ogromnej dawki adrenaliny. W czasie upalnej pogody część grupy zdecydowała się na relaks na zjeżdżalniach i basenach. Wszystkie atrakcje były realizowane pod czujnym okiem opiekunów. Około 19:00 zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Szczęśliwie dotarliśmy pod szkołę.