Masz pytania? SP 104 im. J. Matejki w Krakowie +48 12 648 41 96

klasa 1 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Informatyka
 - Brzeski Marek  s. 17

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta

 

2

08:55 - 09:40

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 11

3

09:50 - 10:35

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Wychowanie fizyczne
 - Borczuch Marta

4

10:45 - 11:30

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 11

Edukacja muzyczna [OO]
 - Borczuch Marta

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Borczuch Marta  s. 11

5

11:45 - 12:30

 

Edukacja plastyczna [OO]
 - Borczuch Marta

 

Basen
 - Borczuch Marta

 

6

12:45 - 13:30

 

 

 

Basen
 - Borczuch Marta

 

Klasa 2 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

2

08:55 - 09:40

Zajęcia komputerowe
 - Kukla Bożena  s. 17

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

3

09:50 - 10:35

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 12

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 12

4

10:45 - 11:30

Edukacja muzyczna [OO]
 - Krzyworzeka Jolanta  s. 12

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 12

Edukacja plastyczna [OO]
 - Krzyworzeka Jolanta  s. 12

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Kukla Bożena  s. 12

Wychowanie fizyczne
 - Kukla Bożena

5

11:45 - 12:30

 

 

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 12

Basen
 - Kukla Bożena

 

6

12:45 - 13:30

 

 

 

Basen
 - Kukla Bożena

 

klasa 3 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Religia
 - Podwyszyński Piotr  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Religia
 - Podwyszyński Piotr  s. 13

Zajęcia komputerowe
 - Brzeski Marek  s. 17

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

2

08:55 - 09:40

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Basen
 - Krzesińska Beata

3

09:50 - 10:35

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Basen
 - Krzesińska Beata

4

10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne
 - Krzesińska Beata

Edukacja muzyczna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

5

11:45 - 12:30

 

 

 

Edukacja plastyczna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

Edukacja wczesnoszkolna [OO]
 - Krzesińska Beata  s. 13

6

12:45 - 13:30

 

 

 

 

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 13

klasa 4 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

 

Informatyka
 - Brzeski Marek  s. 17

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Matematyka
 - Tobiasz Barbara  s. 21

2

08:55 - 09:40

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Przyroda
 - Strzebońska Małgorzata  s. 24

3

09:50 - 10:35

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Technika
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

4

10:45 - 11:30

Muzyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Zajęcia z wychowawcą
 - Rachwalik Joanna  s. 24

Matematyka
 - Tobiasz Barbara  s. 22

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

5

11:45 - 12:30

Plastyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Matematyka
 - Tobiasz Barbara  s. 21

Historia
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

 

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

6

12:45 - 13:30

Matematyka
 - Tobiasz Barbara  s. 22

Przyroda
 - Strzebońska Małgorzata  s. 24

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

 

 

7

13:40 - 14:25

Wychowanie do życia w rodzinie
 - Borczuch Marta  s. 27

 

 

 

 

klasa 4 b

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Przyroda
 - Stawarz Małgorzata  s. 15

 

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

2

08:55 - 09:40

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Informatyka
 - Brzeski Marek  s. 17

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

3

09:50 - 10:35

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Zajęcia z wychowawcą
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

4

10:45 - 11:30

Historia
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Przyroda
 - Stawarz Małgorzata  s. 15

5

11:45 - 12:30

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Technika
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Muzyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

6

12:45 - 13:30

Wychowanie do życia w rodzinie
 - Borczuch Marta  s. 27

 

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 15

 

Plastyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

klasa 5 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Historia i społeczeństwo
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

 

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

2

08:55 - 09:40

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

3

09:50 - 10:35

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Zajęcia komputerowe
 - Brzeski Marek  s. 17

Muzyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

4

10:45 - 11:30

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 24

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

5

11:45 - 12:30

Język polski
 - Błądek-Muzyk Anna  s. 23

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

6

12:45 - 13:30

Zajęcia techniczne
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Wychowanie do życia w rodzinie
 - Borczuch Marta  s. 27

Plastyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Zajęcia z wychowawcą
 - Krzyworzeka Jolanta  s. 15

 

7

13:40 - 14:25

 

 

Historia i społeczeństwo
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

 

 

Klasa 6 a

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Muzyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

2

08:55 - 09:40

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Plastyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

3

09:50 - 10:35

Historia i społeczeństwo
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

Język polski
 - Micek Kamila  s. 24

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

4

10:45 - 11:30

Język polski
 - Micek Kamila  s. 15

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

5

11:45 - 12:30

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Zajęcia z wychowawcą 
 - Bachulska Urszula  s. 22

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

6

12:45 - 13:30

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

 

Historia i społeczeństwo
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

Zajęcia komputerowe
 - Brzeski Marek  s. 17

 

7

13:40 - 14:25

Zajęcia techniczne
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

 

Przyroda
 - Hyla Magdalena  s. 15

 

 

8

14:35 - 15:20

Wychowanie do życia w rodzinie
 - Borczuch Marta  s. 27

 

 

 

 

Klasa 7 a

Nr

Godziny

Poniedziałek
2017-09-18

Wtorek
2017-09-19

Środa
2017-09-20

Czwartek
2017-09-21

Piątek
2017-09-22

1

08:00 - 08:45

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Chemia
 - Chodań Katarzyna  s. 27

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Geografia
 - Strzebońska Małgorzata  s. 15

2

08:55 - 09:40

Historia
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

Matematyka
 - Bachulska Urszula  s. 22

3

09:50 - 10:35

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język polski
 - Micek Kamila  s. 24

Religia
 - Wyjadłowska Małgorzata  s. 27

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

4

10:45 - 11:30

Fizyka i astronomia
 - Bachulska Urszula  s. 27

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Wychowanie fizyczne
 - Szcześniewski Paweł  s. gim

Fizyka i astronomia
 - Bachulska Urszula  s. 27

Muzyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

5

11:45 - 12:30

Zajęcia z wychowawcą
 - Micek Kamila  s. 27

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Biologia
 - Hyla Magdalena  s. 15

Informatyka
 - Brzeski Marek  s. 17

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

6

12:45 - 13:30

Język polski
 - Micek Kamila  s. 23

Biologia
 - Hyla Magdalena  s. 15

Język niemiecki
 - Wodecka Kinga  s. 25

Język angielski
 - Rachwalik Joanna  s. 25

Język niemiecki
 - Wodecka Kinga  s. 25

7

13:40 - 14:25

 

Geografia
 - Strzebońska Małgorzata  s. 15

Plastyka
 - Ogrodowicz Renata  s. 21

Wychowanie do życia w rodzinie
 - Borczuch Marta  s. 27

Chemia
 - Chodań Katarzyna  s. 27

8

14:35 - 15:20

 

 

Historia
 - Wyrozumska Małgorzata  s. 24

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej